Open/Close Menu Закон працює на Вас

130 КУПАП Адвокат

БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ local_phone

захист водія по СТ. 130 КУПАП
НА ВСІХ СТАДІЯХ
БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ СПРАВИ 12 РОКІВ СТАЖУ У СФЕРІ ПРАВА ПОВЕРНЕМО ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ ЗВІЛЬНИМО ВІД СПЛАТИ ШТРАФУ

ст. 130 КУПАП

СЕРЙОЗНО?

Керування авто в стані алкогольного, наркотичного є серйозним правопорушенням, а тому карається штрафом від 17 000 грн. до 51 000 грн. з позбавленням прав на строк від 1 до 10 років.

Разом з тим, досить часто до відповідальності притягають невинних водіїв або водіїв, які з юридичної точки зору не підгляють притягненню до відповідальності. Ну, наприклад, водій не був у стані алкогольного сп’яніння, водій не відмовлявся від проходження на тест або і взагалі працівниками поліції складено проткол безпідставно.

Наші поради, в яких випадках необхідно звертатись до Адвоката:

 • не погоджуєтесь із рішенням поліцейських або із судовим рішенням;

 • вважаєте, що ваші права були порушенні працівниками поліції або судом;

 • є сумніви в показаннях технічних приладів;

 • є інші підстави вважати, що водія хочуть покарати безпідставно;

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
 

ОНЛАЙН ЗАХИСТ

2 300 грн. за справу
 • консультації – 3 год.;
 • оцінка доказів;
 • визначення правової позиції;
 • надання зразків документів;

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

6 800 грн. за справу
 • консультації – 4 год.;
 • оцінка доказів;
 • визначення правової позиції;
 • підготовка необхідних документів;
 • захист у органах та суді (2 виїзди);

КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ

13 800 грн. за справу
 • консультації – 5 год.;
 • виїзд на місце зупинки;
 • витребування матеріалів;
 • оцінка доказів;
 • визначення правової позиції;
 • підготовка необхідних документів;
 • захист у органах та суді (2 виїзди);
 • отримання судових рішень:

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?


 

1. ДЗВІНОК

з’ясування обставин справи та поперднє визначення можливості та доцільності надання правової допомоги та її  попереднього об’єму

2. ПРАВОВА ПОЗИЦІЯ

затвредження із Довірителем правової позиції та об’єму необхідної правової допомоги. Укладання договору на надання правової допомоги.

3. РОБОТА АДВОКАТІВ

детальне ознайомлення з матеріалами справи, підготовка документів та вчинення інших необхідних дій

4. ЗАСІДАННЯ

захист Довірителя адокатами у засіданнях. роз’яснення порядку судового процесу та інших необхідних порядків.

5. СУДОВЕ РІШЕННЯ

отримання судового рішення у паперовому вигляді (у разі необхідності декілька екзмпелярів)

6. ПОВЕРНЕННЯ ПРАВ

заходи щодо повернення посвідчення водія Довірителю або скасування призначеного штрафу

Vitalii Petrik

адвокат, юрист, спеціаліст з підготовки водіїв
Юрист, адвокат. Закінчив юридичний факультет КНУ ім. Т.Г.Шевченка. 12 років стажу у сфері права. 5 років досвіду роботи у судових органах. Спеціалізація: автосправи,  адміністративні справи, юридичний супровід бізнесу. Успішно провів захист більше ніж у 30-ти справах по ДТП та за ст. 130 КУПАП.

ЧАСТІ ПИТАННЯ:

 • Наскільки ефективною буде правова допомога надана адвокатом?

  У Довірителя і Адвоката є спільна мета – досягнути бажаного результату, тобто завершити справу успішно. У випадках, якщо бажаний результат є таким, що не може бути досягнутий  або може бути досягнутий інший результат, який покращить становище Довірителя, Адвокат попередить про це Довірителя на етапі укладання договору.

 • Як я буду знати про стан вирішення проблеми моєї проблеми ?

  Однією із особливостей та принципів нашої взаємодії з клієнтами є оперативне повідомлення довірителів про зміни в стані вирішення правової проблеми або розгляду справи. Сучасні технології та визначення попередніх строків вирішення питань дають змогу зберігати контроль та відслідковувати довірені нам справи.

 • Чи можу я розраховувати на конфіденційність?

  Захист Довірителів за ст. 130 КУПАП здійснюєтся Адвокатами, а тому надання правової допомоги передбачає захист і збереження конфіденційності будь-якої інформації, документів отриманої від Довірителя.

 • Скільки коштують правові послуги? І чи можлива післяплата?

  Захист Довірителів за ст. 130 КУПАП здійснюєтся Адвокатами, а тому надання правової допомоги передбачає захист і збереження конфіденційності будь-якої інформації, документів отриманої від Довірителя. Для уникнення будь-яких непорозумінь, ми працюємо по передоплаті. Водночас, під час укладання договору на правову допомогу, Довіритель знає, який об’єм роботи виконує Адвокат та розмір фіксованої суми за послуги. А тому ми не можемо надавати послуги без їх попердньої оплати, а також не надаємо послгуи за борговими розписками, по бартеру тощо.

 • Чи обов’язкова присутність Довірителя у поліції або суді?

  Захист Довірителів за ст. 130 КУПАП здійснюєтся Адвокатами, а тому надання правової допомоги передбачає захист і збереження конфіденційності будь-якої інформації, документів отриманої від Довірителя.

 • На якому етапі справи краще звертатись до Адвоката?

  Діяльність наших Адвокатів, полягає у захисті Довірителя за ст. 130 КУПАП у рамках правового поля з дотриманням усіх вимог законодавства. Особливим та ефективним засобом зняття обвинувачень за 130 КУПАП є захист Довірителя на місці зупинки авто працівиниками поліції. Раннє звернення до Адвоката дає більше можливостей для ефективного захисту Довірителя.

телефонуйте за номером  0970377333

та отримайте безкоштовну консультацію

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Ми розуміємо важливість справ наших клієнтів і відповідально підходимо до питання часу у справах.

Що робимо?

Постійно відслідковуємо стан виконання доручень наших клієнтів. Клієнти завжди матимуть актуальну інформацію етап вирішення доручення. За можливості, запропонуємо прискорений та оперативний шлях вирішення.  

КОМУНІКАТИВНІСТЬ

Ми обираємо зручний для клієнта канал комунікації, а також порядок обміну інформацією.

Що ми робимо?

Використовуємо сучасні технології з метою надання клієнту найзручнішого для нього способу комунікування. Зокрема, використовуємо електронний документообіг, що пришвидшує процес виконання завдань Довірителя 

ТЕРМІНОВІСТЬ

Справи за ст. 130 КУПАП розглядаються судами набагато швидше ніж інші категорії справ

Що ми робимо?

Ми розуміємо важливість процесуальних строків, які встановлені законодавством та зможемо оперативно підготувати усі необхідні документи та вчинити дії щодо захисту Довірителя

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Документи та інформація надана Довірителем є конфіденційними.

Що ми робимо?

Будуємо наші договірні відносини на умовах конфіденційності, а щодо інформації наданої клієнтом діє режим адвокатської таємниці. Юристам заборонено розголошувати будь-яку інформацію отриману від клієнта, будь-яким іншим третім особам, включаючи органи державної влади, підприємства, установи, організації.

КОЛЕГІАЛЬНІСТЬ

Над кожною справою працює декілька юристів. Це дає змогу залучити до справи різний досвід та правове бачення побудови правильного захисту клієнта

Що робимо?

Перспективність справи, побудування позиції захисту, визначення необхідного обсягу роботи обговорюється з адвокатами та юристами, що мають досвід роботи у судах та правоохоронних органах. Колегіальність дає змогу  об’єктивно визначити правову позицію у справі. 

залиште заявку, щоб наш спеціаліст зв’язався з Вами

ВІДГУКИ ДОВІРИТЕЛІВ

У яких випадках необхідно звертатись до Адвоката по 130 КУПАП

В Україні зберігається тенденція до посилення відповідальності за скоєння ДТП у п’яному вигляді. Згідно ст. 130 КУПАП, керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб – накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Отже, відповідальність за алкогольне сп’яніння за кермом в Україні тепер виглядає таким чином: – при першому управлінні автомобілем в нетверезому вигляді, водієві загрожує 17 тисяч гривень штрафу, а також позбавлення прав строком на один рік; при повторному порушенні водієві загрожує штраф 34 тисячі гривень і позбавлення прав на три роки; – штраф за водіння в нетверезому вигляді, третій раз за рік, спричинить позбавлення водійських прав строком на 10 років, 51 тисяча гривень штрафу та конфіскація автомобіля.

Істотно збільшилось кримінальне покарання при здійсненні ДТП з потерпілими, у разі виявлення стану алкогольного сп’яніння у водія. Сьогодні у деяких водіїв, на яких складено протокол за ст. 130 КУПАП, гостро стоїть питання, як захистити за 130 КУпАП або як уникнути позбавлення прав за алкогольне сп’яніння і не сплачувати штраф. У деяких випадках, невелике правопорушення у вигляді виїзду на зустрічну смугу може мати для водія серйозні наслідки у вигляді позбавлення прав. Не завжди автомобіліст володіє юридичними знаннями, якими володіє Автоадвокат. Окрім того, адвокат по 130 КУпАП володіє правовими механізмами захисту водія і завжди готовий стати на захист водія.

Адвокат по 130 КУпАП, завжди готовий допомогти Вам виграти справу, що підкріплено величезним досвідом у сфері захисту прав водіїв, індивідуальним підходом до кожного Довірителя та достатньою кількістю виграних справ. Багато хто впевнений, що їм ніколи не доведеться відстоювати свої інтереси в суді, проте, життя може піднести абсолютно несподіваний сюрприз. Інколи це може бути питання щодо позбавлення прав. Є безліч юридичних підстав для позбавлення посвідчення водія. Разом з тим, повернути водійське посвідчення є досить складним процесом. Так підставами для повернення прав можуть бути процесуальні порушення при оформленні адміністративного матеріалу. Інколи найменші порушення можуть бути основою для визнання документів недійсним. Крім того, інколи для того, щоб повернути водієві права Адвокату необхідно довести факт невинності,

Так, звернення до Адвоката по 130 КУпАП є необхідним, якщо: Вас хочуть позбавити прав за знайдення в організмі за результатами аналізів етанолу. Такий випадок може трапитись, якщо вчора Ви вживали алкоголь, а сьогодні вранці дуже терміново необхідно було сісти за кермо. Інколи, у крові Водіїв можуть знайти опіати, і внаслідок цього звинувачують керуванні авто в стані наркотичного сп’яніння. При таких фактах необхідно звертатись до хорошого Адвоката, і нехай він відстоює вашу невинність. Якщо звинувачення в стані алкогольного сп’яніння ґрунтується на інших обставинах, варто шукати помилки в самій процедурі оформлення порушення.

Чим ми зможемо допомогти Вам у разі звинувачення Вас за порушення передбачене ст. 130 КУПАП, тобто звинувачення щодо керування авто у стані сп’яніння:

 • надамо повну розгорнуту консультацію по порушенню і роз’яснимо, як можна уникнути позбавлення прав саме у вашій справі;
 • допоможемо отримати усі матеріали у справі, якщо у Вас їх немає;
 • побудуємо лінію захисту на основі аналізу допущених процесуальних порушень на всіх стадіях (співробітниками поліції при складанні протоколів, медичними працівниками, суддями при винесенні постанов і рішень, понятими, свідками);
 • побудуємо лінію захисту на основі зіставлення свідчень свідків і понятих, які свідчать на вашу користь.