Open/Close Menu Закон працює на Вас

Адвокат по ДТП Київ

Чого-чого, а причин для дорожньо-транспортних пригод в нашій країні хоч відбавляй: крім двох загальновідомих, це також  і  погодні умови, і зростання числа автомобілів при застарілій дорожній інфраструктурі, і зниження якості підготовки водіїв. Особливо актуальна ця проблема для великих міст, де кількість транспортних засобів зростає стрімко, особливо в таких містах як Київ, Харків, Одеса, Львів.

Будь-яке ДТП – явище дуже динамічною і складне. Воно відбувається за лічені секунди – і оцінити, хто і як діяв, хто і що міг зробити, щоб уникнути зіткнення, хто і в якій мірі винен в трагедії. Час не під силу і самому досвідченому водієві. Не є виключенням, що приїхавши на місце ДТП, працівники поліції виписують протокол на особу, яка не є винуватцем у ДТП. Тобто, в винуватцем стає та особа, яка фаткично є потерпілим. В такому разі, робота адвоката полягає у тому, щоб максимально ефективно провести захисну роботу щодо довірителя. Адвокат має предметно провести роботу у судовому засіданні, щоб довірителя визнали невинним.

І довести в суді вашу непричетність до того, що трапилося зможе тільки досвідчений адвокат по ДТП, володіє і теоретичними знаннями Правил дорожнього руху, і практичним досвідом як водіння, так і захисту прав автовласників в судових інстанціях.

 

Що робити, якщо ви потрапили в ДТП?

Що вам потрібно робити, якщо ви все-таки потрапили в дорожню пригоду? Досвідчені водії, які неодноразово виявлялися в екстрених ситуаціях, радять, перш за все, а не втрачати голови, а не піддаватися стресу, надходити заздалегідь підготовленого алгоритму, як би механічно, а не звертаючи уваги на сумбур в голові, виконувати приписи.

Наші поради, що потрібно робити, якщо ви стали учасником ДТП:

 • Якщо є можливість – Зафіксуйте всі сліди і обставини аварії. Перешкоджаючи іншим учасникам ДТП то прибрати, заховати або Іншим чином змінити на місці події;
 • Вимагайте від співробітників патрульної поліції зафіксувати в протоколі найдрібніші деталі: наявність і видимість дорожніх знаків, світлофорів, розмітки, слідів гальмування, предметів на дорозі – всі вони повинні бути прив’язані до Місцевим орієнтирів: стовпів, будівель, споруд;
 • Вимагайте, щоб всі пошкодження автомобіля були ретельно описані, по можливості прихованих пошкоджень ця інформація повинна бути відзначена в довідці про ДТП.
 • Перепишіть дані всіх свідків і способи зв’язку з ними. Копію віддайте співробітникам патрульної поліції;
 • НЕ відмовляйтеся від огляду на алкоголь, але Наполягайте на проходження його в медустанові;
 • Висловлюйте свої зауваження при складанні протоколу співробітникам патрульної поліції, а в разі невідповідності обставин ДТП Викладене інформації в протоколі допише свої зауваження до протоколу;
 • Зв’яжіться з аварійним комісар. Крім нього, якщо є можливість, виклик досвідченого друга. Краще, щоб він приїхав з рулеткою, зошитом для записів, фотоапаратом або камерою – до приїзду співробітників патрульної поліції – і виступила в ролі свідка;
 • Дотримання ЦИХ простих порад допоможе уникнути необґрунтованих звинувачень і дозволить в подальшому;
 • Отримати компенсацію збитку від страхової компанії.

Навіщо потрібна допомога адвоката?

Адвокат по ДТПУ разі, якщо ви відчуваєте, що ДТП може спричинити негативні наслідки, або ви НЕ впевнені в своїх силах, в такому випадку кращий варіант – скористатися послугами адвоката по ДТП. Київ – місто досить велике. Досвідченого адвоката знайти тут не важко, іноді, цілком за доступними цінами. Рекомендуємо записати наші контакти себе в телефон. Обтяженням невеликий, а якщо щось трапиться, користь може вийти чимала. Адже адвокат має право приїхати на місце ДТП і контролювати законність дій усіх учасників ДТП і співробітників патрульної поліції. На цій основі вибудує чітку лінію захисту. Тому так важливо присутність адвоката на самих ранніх стадіях процесу. І в подальшому адвокат стане «оберігати» вас: допоможе в процесі розбору ситуації в страховій компанії, в відділенні патрульної поліції при проведенні дізнання, в судово розгляді.

У разі, якщо ви відчуваєте, що ДТП може спричинити негативні наслідки, або ви НЕ впевнені в своїх силах, в такому випадку кращий варіант – скористатися послугами адвоката по ДТП. Київ – місто досить велике. Досвідченого адвоката знайти тут не важко, іноді, цілком за доступними цінами. Рекомендуємо записати наші контакти себе в телефон. Обтяженням невеликий, а якщо щось трапиться, користь може вийти чимала. Адже адвокат має право приїхати на місце ДТП і контролювати законність дій усіх учасників ДТП і співробітників патрульної поліції. На цій основі вибудує чітку лінію захисту. Тому так важливо присутність адвоката на самих ранніх стадіях процесу. І в подальшому адвокат стане «оберігати» вас: допоможе в процесі розбору ситуації в страховій компанії, в відділенні патрульної поліції при проведенні дізнання, в судово розгляді.

Якщо страхова не платить

Якщо ж страхова компанія захоче вас заощадити, відмовивши у виплаті або затягуючи її терміни і зменшуючи розмір, вам завжди допоможе наш адвокат зі страхування. Залежно від наявних професійних навичок, це може бути вже працює з вами адвокат по ДТП, або інший, що спеціалізується виключно на відшкодування збитків з страхових компаній.

Зв’яжіться з нами будь-яким способом, зазначеним на сайті. І ми зробимо ваші проблеми нашими – і допоможемо успішно їх вирішити.

Етапи надання послуги адвокатами по ДТП від компанії Лексон:

 • На етапі процесі розбору патрульної поліції, допомога в оскарженні дій, бездіяльності або необ’єктивних рішень співробітників патрульної поліції;
 • Допомога адвоката по ДТП при проведенні незалежної автотехнічної експертизи і визначенні реального збитку автомобілю, оцінка залишкової вартості постраждалого автомобіля;
 • Визначення сум відшкодування фізичного, матеріального і моральної шкоди при ДТП;
 • Представництво інтересів в суді з питання позбавлення прав і відшкодування шкоди;
 • Допомога у вирішенні спорів зі страховою, коли ДТП не визнається страховим випадком;
 • Представлення адвокатом ваших інтересів з ведення в суді будь-яких цивільних, адміністративних справ на будь-якій стадії.

 

Переваги роботи адвокатів по ДТП компанії Лексон

 

При необхідності оперативно прибудемо на місце аварії, забезпечимо захист Ваших прав, так щоб звести до мінімуму негативні наслідки дорожньо-транспортної пригоди.

Учасник аварії має право звернутися за юридичною допомогою на будь-якому етапі, але зробити це краще прямо на місці дорожньо-транспортної пригоди.

Нашими адвокатами по ДТП накопичений значний досвід для вирішення будь-яких питань, що лежать в правовому полі при дорожньо-транспортній пригоді. Спираючись на наш досвід і знання, ви зможете уникнути наслідків серйозних проблем і складнощів, будучи як постраждалим, так і винною стороною дорожнього конфлікту.

Завдяки відпрацьованим стратегіям під час ДТП, наші фахівці допоможуть максимально ефективно скласти всі необхідні документи, оформлені належним чином як для страхових компаній, так і для можливих судових розглядів.

Припускаючи негативний результат рішення ситуацій, проте наші адвокати, по можливості намагаються знайти успішний результат для сторін в досудовому розгляді.

 


Читайте також…