Open/Close Menu Закон працює на Вас

АВТОЮРИСТ та АВТОАДВОКАТ У КИЄВІ

Якщо ви є власником транспортних засобів, послуги професійного автоюриста вам можуть знадобитись в будь-який момент. Водіння автомобіля вимагає не тільки гарних навичок керування транспортним засобом. Окрім цього водієві необхідно добре володіти правилами дорожнього руху та вміти їх застосовувати. Інколи трапляються ситуації на дорозі, при яких водієві необхідна допомога автоюриста.

Автоюрист – це юриста або адвокат, який спеціалізується на справах пов’язаних з дорожнім рухом та траснпортнима засобами. Головними відмінностями автоюриста, від інших юристів – гарне знання ПДР, теоретичне знання та вмінння застосовувати закони, що стосуються дорожнього руху. А найголовніше – це знання практичних аспектів роботи поліції та судів у процесі притягнення водія до відповідльності за вчинення ДТП, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння або  вчинення інших правопорушен. Для того, щоб розібратись у законодавстві, водієві необхідно приділити досить багато часу. Набагато простіше звернутись до автоюриста, який одразу оцінить ситуацію, і розкаже про перспективи справи. Разом з тим, інколи до автоюристів звертаються довірителі, із  нестандартними справами, вивчення яких потребує не одного тижня, а інколи і місяця.

Звернувшись до нас, водії можуть  розраховувати на провову допомогу Автоюриста, зокрема, у наступних питаннях:

 • став учасником ДТП;
 • затримали за водіння автомобіля в нетрезвому стані;
 • безпідставно звинувачують у порушенні прав дорожнього руху;
 • відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння;
 • затримання працівниками патрульної поліції незаконне;
 • став винуватцем дорожньої пригоди або під колеса вашого авто потрапив пішоход
 • необхідна допомога в оформленні документів для виплати страхового відшкодування;
 • страхова компанія суттєво занижує сумму компенсацій, або відмовляє її виплачувати

ПОВЕРНЕННЯ ПОСВІДЧЕННЯ

 ОСКАРЖЕННЯ ШТРАФУ

ДОРОЖНІ ПРИГОДИ (ДТП)

СПОРИ ІЗ СТРАХОВИМИ

Кращі Автоюристи та Автоадвокати у м. Києві

Автоюрист – це вузько направлений фахівець в області автотранспортного права. Якщо у Вас виникла проблема правового характеру, пов’язана з володінням або управлінням автомобіля, а також іншого транспортного засобу, то Автоюрист саме той фахівець, який зможе надати вам кваліфіковану юридичну допомогу у вирішенні такої проблеми.

Як вибрати Автоюрист (автоадвоката)?

Досвід і стаж роботи. Категорія справ з якими працює Автоюрист мають свою специфіку, тому досвід повинен бути саме в області транспортного права.

Попросіть юриста надати посилання на виграні справи.

Освіта Автоюриста. Вибирайте фахівця з вищою юридичною освітою, наявність додаткової освіти або курсів підвищення кваліфікації теж є плюсом.

Досвід роботи в правоохоронних органах. Колишній співробітник прекрасно знає слабкі місця роботи системі правосуддя.

Відгуки про роботу. Необхідно ознайомитися з відгуками про роботу автомобільного юриста в соціальних мережах і на профільних форумах.

Наявність у Автоюриста статусу адвоката також вітається при виборі фахівця, оскільки наявність такого значно розширює перелік його повноважень для надання вам кваліфікованої юридичної допомоги.

В яких випадках Вам може знадобитися допомога Автоюрист

ДТП зі смертельними наслідками або дтп за участю пішохода

Автомобіль є засобом підвищеної небезпеки. На жаль досить часто автолюбителі зіштовхуються з такими неприємними ситуаціями, як дтп зі смертельним результатом і дтп з пішоходом. Після таких випадків будь-який автовласник може перетворитися на підозрюваного у кримінальному провадженні  і йому абсолютно точно знадобляться послуги адвоката, який спеціалізується на роботі у кримінальних справах в сфері порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів.

Позбавлення водійських прав

Автолюбителі часто стикаються з проблемою позбавлення водійського посвідчення. Причиною такого сумного події можуть стати:

 • керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння;
 • відмова від проходження медичного огляду;
 • залишення місця ДТП;
 • виїзд на залізничний переїзд при увімкнених сигналах, що забороняють рух транспортних засобів.

У всіх подібних випадках Вам знадобиться допомога Автоюрист.

     Врегулювання майнових спорів.

Нерідко автовласники потрапляють в незначні ДТП. Для усунення наслідків необхідно звернутися в страхову компанію для врегулювання збитків, які покриваються страховим полісом ОСЦПВ або КАСКО. Багато людей не мають можливість, час і бажання збирати необхідні документи і стояти в чергах в офісі страхової компанії. В такому випадку допоможе автомобільний юрист, який забезпечить вам повну компенсацію від страхової компанії і позбавить від бюрократичної тяганини.

    Судові спори зі страховою компанією

Трапляється і так, що з тих чи інших причин страхова компанія занизила вартість збитку або ж відмовила вам у виплаті збитків, завданих в ДТП. В такому випадку необхідно звернутися в суд і примусово стягнути зі страхової компанії належні вам грошові кошти або зобов’язати провести відновлювальний ремонт.

Чи знали ви, що в разі стягнення судом зі страхової компанії належних вам коштів ви можете отримати додаткову компенсацію із страхової компанії, якщо страхова компанія не виплатила страхову суму у добровільному порядку?  Для цього вам і потрібна консультація Автоюрист і його допомога, послуги якого також будуть оплачені страховою компанією за судовим рішенням.

      Стягнення збитків (моральної та матеріальної шкоди) з винуватця ДТП

Іноді наслідки ДТП бувають настільки значними, що поліс ОСАГО не може покрити всі збитки. В такому випадку решту належних вам коштів необхідно стягувати з винуватця ДТП в судовому порядку. Для цього необхідно скласти позовну заяву, брати участь в судовому процесі, ініціювати проведення експертиз і тд. Справитися з усіма перерахованими вище тонкощами і нюансами людині без юридичної освіти не під силу. Звернення до Автоюриста допоможе вирішити це питання.

     Великі штрафи

Більшість штрафів не настільки значні, щоб звертатися за допомогою Автоюрист, якщо ви фізична особа. Зовсім інша ситуація, якщо це штрафи за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, або на автомобіль встановлені заборонені світлові або звукові технічні пристрої. При таких обставинах сума штрафу може становити кілька десятків тисяч гривень Досвідчений Автоюрист допоможе уникнути великого штрафу або ж знизить розмір штрафу в кілька разів.

Юристи і адвокати ЮК Лексон професійно і якісно забезпечують захист довірителів у сфері автотранспортного права. Спеціалісти мають вищу юридичну освіту КНУ ім. Т.Г. Шевченка та є членами Національної асоціації адвокатів України. Юридичний стаж спеціалістів ЮК Лексон складає понад 15 років успішної практики.  За цей час послугами авто адвокатів скористалося дуже багато довірителів. За багаторічний досвід роботи у авто юристів ЮК Лексон накопичилась величезна кількість успішних результатів у кримінальних і цивільних справах.

Автоюристи ЮК Лексон нададуть наступні юридичні послуги:

 • складання та подання позовних заяв.
 • проведення незалежної експертизи пошкоджень автомобіля.
 • вживання заходів щодо накладення арешту на майно винуватця ДТП.
 • представлення інтересів клієнтів (довірителів) в судах всіх інстанцій.
 • складання мирової угоди.
 • повний супровід клієнта в страхових компаніях.
 • повний супровід клієнта в органах поліції.
 • організація і представлення інтересів довірителя у виконавчому провадженні.
 • захист та представлення інтересів потерпілих у кримінальних справах про ДТП.
 • юридична допомога щодо стягнення моральної шкоди, шкоди здоров’ю в результаті ДТП.
 • представництво у справах про притягнення до відповідальності за порушення правил дорожнього руху.
 • оскарження рішень щодо позбавлення права керування транспортним засобом.

Окремою категорію автосправ, є майнові спори у сфері транспортних засобів, а саме:

 • стягнення шкоди з винуватця ДТП;
 • суперечки щодо повернення страхової премії при погашенні автокредиту;
 • спори з комунальними службами, з вини яких було завдано збитків ТЗ;
 • спори зі станціями ТО по ремонту;
 • спори з дорожніми службами, з вини яких було завдано збитків ТЗ;
 • спори з автосалонами з купівлі-продажу ТЗ.

Окремо автоадвокати ЮК Лексон захистять права довірителя у спорах із страховими компаніями у наступних випадках:

 • оспорювання розміру страхової виплати;
 • оспорювання відмови у страховій виплаті;
 • оспорювання результатів відновлювального ремонту;
 • захист при регресивній вимозі страхової компанії.

Також ЮК Лексон надає послуги щодо супроводу діяльності автотранспортних підприємств:

 • юридичне обслуговування транспортних компаній;
 • юридичне обслуговування служб таксі;
 • юридичне обслуговування автосалонів;
 • юридичне обслуговування лізингових компаній.

Також, часто  у водіїв виникають такі питання

Чи повернуть права?

Це залежить від багатьох обставин, починаючи з того, за яке правопорушення Вас позбавили водійського посвідчення, закінчуючи кваліфікацією Автоюриста. Грамотний Автоюрист може знайти десятки, а то і сотні шляхів повернути Вам водійське посвідчення. Тут в хід йдуть такі обставини, як правильність оформлення адміністративного матеріалу співробітниками патрульної поліції, обставини його складання, терміни передачі матеріалу в суд і т.д. Вірна відповідь одна – чим раніше Ви звернетеся до досвідченого Автоюриста, тим більше у Вас шансів повернути водійське посвідчення.

 Чи буває консультація Автоюрист безкоштовною?

Звичайно буває і нічого страшного в цьому немає. Напевно Ви думаєте, що безкоштовні консультації дають тільки шахраї з метою в подальшому Вас обдурити. Грамотному Автоюрист не важко відповісти на Ваші питання по телефону або в офісі, а коли Ви зрозумієте, що він досвідчений фахівець, то зверніться до нього за платною послугою, яка Вас цікавить.

Що робити, якщо сталася ДТП?

Ні в якому разі не залишати місце ДТП.

Викликати співробітників поліції по телефону 102, коротко повідомивши про обставини ДТП.

Викликати на місце ДТП досвідченого Автоюриста.

Що робити, якщо після ДТП другий учасник поїхав з місця аварії?

В першу чергу постарайтеся розгледіти марку і модель автомобіля, а також його реєстраційний знак, після чого запишіть ці дані на папері або сфотографуйте.

Не намагайтеся наздогнати винуватця і не покидайте місце ДТП.

Викличте співробітників поліції для фіксації факту ДТП і повідомте їм дані винуватця.

Зверніться до досвідченого Автоюрист для взаємодії з працівниками патрульної поліції, пошуку винуватця і стягнення з нього заподіяного збитку.

Чи брати гроші з винуватця аварії на місці ДТП?

Ні в якому разі не робіть цього. Причин такої відповіді безліч. По-перше Ви самі не зможете оцінити реальний збиток заподіяний автомобілю. По-друге в такому випадку факт ДТП не буде зафіксовано ні в патрульній поліції, ні в страховій компанії. До того ж при продажу автомобіля Ви не зможете довести потенційному покупцеві, що при аварії у Вас було лише трохи пошкоджено крило або бампер, оскільки відомостей а такому ДТП не буде ні в одному реєстрі.

Також радимо Вам звернутись за кваліфікованою юридичною допомогою, якщо вам надали неякісні  послуги га СТО, або у вас виникли проблеми з оформленням куплі/продажу транспортних засобів. Автоюристи «ЮК Лексон» надають правову допомогу широго спектра у сфері дороги та транспортних засобів.