– ЛИБО–

НАЙДИТЕ ВАШ ОТВЕТ НИЖЕ:

В
Чи можу я самотужки написати і подати позовну заяву?
О

Звернення до суду має на увазі складання і подачу документа, який описує суть вашої проблеми з посиланнями на норми закону ..

Позовна заява – це заява, що передбачає звернення однієї особи (позивача) до іншої особи (відповідача) з вимогою про оплату збитку, виконання певних дій, або про уникнення в здійсненні певних дій, інші вимоги. Позовна заява – це процесуальний документ, який повинен відповідати певним вимогам чинного законодавства. Наприклад, позов повинен відповідати наступним вимогам: письмова форма (краще в друкованому вигляді), чітка вказівка ​​позивача, відповідача, найменування суду, суть вимог, посилання на статті порушеного права, докази вини відповідача, благально частина і інші вимоги.

Позов до суду, може бути складений і без звернення до юриста, в разі наявності у вас спеціальних знань в області права. Позов, після подачі його до суду може бути або, прийнятий і судове засідання призначено до розгляду, або залишений без руху з вимогою суду надати додаткові документи або вчинити певні дії. Позов може бути також повернуто позивачеві, якщо він складений не правильно і не відповідає вимогам чинного законодавства.

Юристи Юридичної компанії «Лексон» мають досвід роботи більше 10 років у своїй галузі професійно готують позовні заяви і ведуть справи у всіх судах міста Києва та Київської області.

В
Чим відрізняється звичайний договір від нотаріально посвідченого договору?
ОСкладання договору (купівлі-продажу, дарування, позики, оренди тощо.) Може відбуватися як у нотаріуса, так і у юриста. Нотаріус, складаючи договір, перевіряє «чистоту» угоди, тобто роз’яснює сторонам за договором їх права і обов’язки. Перевіряє, чи зрозуміли сторони за договором з права та обов’язки. Нотаріус, складаючи договір, зоровим чином перевіряє здатність сторін за договором розуміти і усвідомлювати значення своїх дій. У разі якщо у нотаріуса виникнуть сумніви з приводу «адекватності» будь-якої сторони за договором, він може відмовити в укладенні договору. Нотаріальний договір складається на спеціальному бланку і завіряється печаткою нотаріуса. Договір в простій письмовій формі, по суті, може скласти будь-яка людина. Договір купівлі-продажу, договір дарування, договір міни відповідно до чинного законодавства, може бути складений як в нотаріальній формі, так і в простій письмовій. Проста письмова форма договору повинна містити в собі всі необхідні умови для успішної реєстрації договору в реєстраційній службі (за потребою). У разі складання договору в простій письмовій формі у юриста, юрист не перевіряє: дієздатність громадянина; справжність представлених документів, розуміння сторонами своїх прав і обов’язків відповідно до пунктів договору. Договір в простій письмовій формі не складається на спеціальному бланку і не завіряється будь-якої печаткою. Юридична компанія «ЛЕКСОН» надає послуги зі складання договорів в простій письмовій формі. Договору складаються кваліфікованими юристами. За договорами дарування, купівлі-продажу нерухомості, всі договори на практиці пройшли реєстрацію в Управлінні Росреестра по Санкт-Петербургу. Складання договорів в простій письмовій формі в Юридичній компанії «ЛЕКСОН» коштує від 300 грн.
В
Хто може представляти мої інтереси в суді?
О

Представлення інтересів в суді по цивільній справі відбувається на взаємній і добровільній основі між особою, яка є стороною у справі і фахівцем – адвокатом представляє інтереси свого замовника в суді.

Якщо на вас подали позов до суду, ви є відповідачем у справі і ви розумієте, що не в змозі брати участь в судовому процесі самостійно, ви можете найняти юриста / адвоката для представлення ваших інтересів в суді. Теж стосується і в разі, коли ви хочете подати на когось в суд, але без грамотної юридичної допомоги вам не обійтися, ви можете вдатися до послуг юриста для захисту ваших інтересів в суді.

Залежно від того обсягу послуг який ви хочете отримати, ви укладаєте з адвокатом договір на надання юридичних послуг. У договорі чітко прописується – які послуги, в якому обсязі і в якій справі вам надає юридична компанія. Далі ви передплачуєте у нотаріуса довіреність на певних осіб (адвокатів), які, як правило, є співробітниками юридичної компанії, з якою у вас укладений договір на представлення ваших інтересів в суді. Адвокати, зазначені в довіреності, представляють ваші інтереси в суді на всіх стадіях судового процесу у всіх інстанціях. У довіреності ви чітко вказуєте, якими правами ви наділяє юриста. Все, що ви вважаєте за зайвим в довіреності, ви можете попросити нотаріуса прибрати з неї. Також, представництво в суді може здійснювати будь-яка людина, навіть без юридичної освіти, з відповідними знаннями в області юриспруденції (крім кримінальних справ, де захищаються інтереси обвинуваченого).

Юридична компанія «ЛЕКСОН» надає весь комплекс послуг з ведення справ в суді: це і підготовка позовної заяви та представлення інтересів в суді, на всіх стадіях судового процесу і при необхідності підготовка касаційних і апеляційних скарг

– ЗАПРОС НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ –

[contact-form-7 404 "Not Found"]