Open/Close Menu Закон працює на Вас

ЮК “LF LEXON” – надає послуги щодо отримання дозволів на  зовнішню рекламу і / або вивіски.  У разі необхідності розробить проектно-технічну документацію (конструктивне рішення), проведе технічну експертизу, по можливості встановлення рекламного засобу. Попередня вартість може бути повідомлена по телефону. Ми працюємо в місті Київ, та по всій Україні.

При виникненні необхідності  у реєстрації вивісок та зовнішньої реклами в Києві, виникає безліч питань.
Що саме реєструвати, як і скільки це коштує?
Що таке інформаційна табличка? Як відрізнити інформаційну вивіску від рекламної?

Новий порядок реєстрації вивісок

У квітні 2017 року було суттєво змінився Порядок розміщення вивісок в місті Києві. Тепер, щоб розмістити вивіску необхідно подати заяву про розміщення вивіски в КМДА. Вивіски, які були розміщені до прийняття нового Порядку, необхідно перевірити на нових вимог і також зареєструвати.

Якщо вивіска не буде зареєстрований ви незабаром отримаєте “лист щастя” від інспектора Київреклами з вимогою демонтувати вивіску. Якщо ви самостійно вивіску не знімете, її демонтують комунальні служби, а вам доведеться оплатити демонтаж. Залежно від складності конструкції вивіски демонтаж може обійтися в суму від 300 до 6000 гривень.

Перевірте на сайті Київреклами статус вашої вивіски і читайте далі, що з усім цим робити.

Вивіска, табличка або реклама?

Порядок регламентує розміщення інформаційних вивісок і табличок. Для рекламних вивісок є окремі правила, порядок розміщення та отримання дозволу на розміщення.

Надішліть нам фото загального плану розміщення вашої вивіски і ми розповімо до якої категорії вивіска відноситься, чи відповідає вимогам Порядку і як її зареєструвати.

Така консультація ні до чого вас не зобов’язує і абсолютно безкоштовна.

Варто відрізняти:
інформаційна вивіска –  площа до 3 квадратних метрівмістить інформацію про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, які належать особі або які він має право використовувати, вид діяльності і час роботи не є рекламою
інформаційна табличка – площа до 0,5 квадратного метра, містить інформацію про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, які належать особі або які він має право використовувати, вид діяльності і час роботи, не є рекламою

Важливо! І вивіска і табличка не повинні містити ознак реклами – закликів до дії, асортименту товарів, торгових знаків, на які у вас немає прав на використання. Якщо елементи реклами присутні, вивіска і табличка вважаються рекламним засобом і реєструються відповідно до Правил розміщення рекламних засобів у місті Києві.

Після реєстрації вивіски ви більше не вносите жодних платежів. За розміщення вивіски на об’єктах комунальної власності доведеться окрему сплачувати кошти до місцевого бюджету. Оцініть, наскільки важливо розмістити на вивісці адресу сайту, номер телефону або логотипи відомих брендів. Можливо інформаційної вивіски в вашому випадку цілком достатньо? Навіщо платити більше?

Ми пропонуємо комплексну послугу з реєстрації інформаційної вивіски в місті Києві:

  • оцінка вивіски і її розташування на предмет відповідності новим правилам;
  • розробка проекту (конструктивного рішення) для реєстрації вивіски;
  • підготовка заяви та пакету документів для реєстрації вивіски;
  • консультації на кожному етапі виконання робіт.