Open/Close Menu Закон працює на Вас

Клопотання про об’єднання справ про адміністративні правопорушення

 

Печерський районний суд міста Києва

01601, м. Київ, вулиця Володимирська, 15

Справа №757/ХХХХХ/21-п

Суддя ПІБ1

Особа, що притягається до відповідальності ПІБ2

м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Ломоносова, 21, буд. 6, РНОКПП – ХХХХ333ХХХХ,

067-ХХХ-51-ХХ

КЛОПОТАННЯ

про об’єднання справ

 

У провадженні Печерського районного суду міста Києва перебуває справа    №757/ХХХХХ/21-п про притягнення до адміністративної відповідальності мене, ПІБ2, за вчинення правопорушень, передбачених ст. ст. 122-4, 124 КУпАП, яка надійшла до Печерського районного суду м. Києва 18 березня 2021 року.

В цей же день, 18 березня 2021 року, до Печерського районного суду м. Києва надійшла справа №757/ХХХХХ/21-п про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. ст. 122-4, 124 КУпАП мене, ПІБ2.

Щодо фактичних обставин справи повідомляю, що 04 березня 2021 року керуючи транспортним засобом Volvo SХХ, державний номерний знак (далі ДНЗ) ААХХХХАТ, я рухаючись по вул. Ломоносова, м. Київ вчинив дорожньо-транспортну пригоду (далі ДТП) з транспортними засобами Smart City  та HYUNDAI i20.

Вказана ДТП відбулась під час заїзду в прилеглу територію з вул. Ломоносова. Після ДТП я зупинився та оглянув пошкодження. Транспортні засоби виглядали непошкодженими, тому я поїхав далі, оскільки за відсутності механічних пошкоджень не вважав цю подію ДТП.

Разом з тим, я вважаю, що мало місце одна ДТП, оскільки наїзд на ТЗ відбувся під час заїзду в прилеглу територію з вул. Ломоносова . Окрім того, потерпіла ПІБ3 у поясненні вказує: «Окрім того від водіїв сусідніх машин я дізналась, що цей же порушник у той же час подряпав ще одне авто». Тобто,  пояснення потерпілої ПІБ3 підтверджують, що  пошкодження двох ТЗ сталось одночасно.

Окрім цього, про наявність однієї ДТП, а не двох, свідчить і рапорт капітана поліції    Васильєва В.В., який вказує: «мною було здійснено телефонну розмову по т. 098-ХХХ-ХХ-ХХ зі свідком даної події, який представився гр. Петров П.П. , 14.05.1987 р. н. та пояснив, що перебуваючи за вказаною адресою, побачив як невідомий водій (молодий чоловік) автомобіля VOLVO SХХ помаранчевого кольору невпевнено виїжджав із вул. Ломоносова. Свідок вказав, що пошкодження обом вищевказаним авто були заподіяні під час  руху  внаслідок зіткнення, в результаті недотримання безпечного бокового інтервалу під час невпевнених маневрів водія автомобіля VOLVO SХХ».

Таким чином, вказані ДТП не були окремими подіями, а були однією ДТП, обставини якої були зафіксовані працівниками поліції в різний часовий період.

Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Оскільки до суду надійшли дві справи про вчинення мною адміністративних правопорушень, передбачених ст. 124 КУпАП та дві справи про вчинення мною адміністративних правопорушень, передбачених ст. 122-4 КУпАП та вони розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою),  а їх розгляд є взаємопов`язаний, то відповідно до ст. 36 КУпАП,

 

                                                   ПРОШУ:

 

об’єднати справу №757/ХХХХХ/21-п зі справою №757/ХХХХХ/21-п про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. ст. 122-4, 124 КУпАП мене, ПІБ2, в одне провадження.

 

 

«___» ___________ 2021 р.                                                                     ПІБ3

Write a comment:

Your email address will not be published.