Open/Close Menu Закон працює на Вас

Клопотання про передачу справи за місцем проживання

Малинський районний суд Житомирської області
11600, Житомирська обл.,м Малин, площа Соборна, 8 тел.(04133) 9-77-36
 Справа 283/ХХХ/21
Суддя: ПІБ
Особа, що притягається до адміністративної відповідальності: ПІБ
адреса для листування: 03127, м. Київ, а/с __
місце проживання: Адреса1
тел. 096-ХХХ-10-ХХ
КЛОПОТАННЯ
про передачу справи до суду за місцем проживання
30 січня 2021 року близько 16 год. 40 хв. я, ПІБ, рухався на автомобілі АВТО_1 державний номерний знак ХХ3952ХХ по автодорозі Київ-Ковель-Ягодин 130км+960 м. Під час проїзду ділянки дороги біля зупинки для громадського транспорту СЕЛИЩЕ_1, за складних дорожніх умов, а саме на дорожньому покритті була ожеледиця, мій автомобіль занесло, внаслідок чого сталась дорожньо-транспортна пригода.
На місце ДТП прибула патрульна поліція та склала відносно мене протокол про вчинення адміністративного правопорушення. На момент складення матеріалів я не був обізнаний про можливість передачі матеріалів про адміністративне правопорушення до суду за моїм місцем проживання.
Відповідно до ст. 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення. Згідно цієї ж статті, справи про адміністративні правопорушення, передбачені у тому числі ст. 124 КУпАП, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
На сьогоднішній день, я проживаю за адресою: АДРЕСА_1 Вказана адреса територіально належить до Голосіївського району м. Києва.
Також, я працюю на посаді провідного інспектора ПІДПРИЄМСТВО_1. Наказом ПІДПРИЄМСТВА_1 визначено посадових осіб, у тому числі і мене, яким доручено проведення планових   заходів щодо ЗАХОДИ_1.
Крім того, вибуття працівників ПІДПРИЄМСТВА_1 у відрядження, відпустку та виїздів за межі гарнізону регулюється окремими наказами начальника головного управління областей та міста Києва. Так, згідно встановлених порядків, для того, щоб виїхати мені за межі Києва необхідно отримати дозвіл начальника головного управління, що видається на підставі заяви.
Вказані обставини ускладнюють процес мого прибуття на судове засідання, що відбудеться 04 березня 2021 року у справі №283/ХХХ/21 про  адміністративне правопорушення. Водночас, я маю бажання взяти участь у розгляді справи та надати усні пояснення.
На підставі вищевикладеного та відповідно до ст. 276 КУпАП,
ПРОШУ СУД:
передати справу для розгляду до суду за місцем мого проживання, а саме до Голосіївського районного суду м. Києва
Додаток: копія ПІДПРИЄСТВА_1 від 15 лютого 2021 року.
 ПІБ                                                                                                ________________________
                                                                                                                                     (дата, підпис)