Open/Close Menu Закон працює на Вас

Слідчому СВ Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області

 

Заявник: (потерпілий): Петров П.П.

м. Кропивницький, вул. Вільного, 14, к.1

 +38099783ХХХХ

 

КЛОПОТАННЯ

про проведення допиту

Вами проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні, по факту заподіяння мені тілесних ушкоджень Івановим І.І.. Згідно п.п.4 ч.1 ст.56 КПК України протягом кримінального провадження потерпілий має право заявляти клопотання.

Свідком заподіяння тілесних ушкоджень був __________________ (ПІБ) і йому відомі обставини за яких було мені завдано тілесних ушкоджень.

Згідно ч.2 ст.9 КПК України прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов’язані всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовують підозрюваного, обвинуваченого, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують його покарання, надати їм належну правову оцінку та забезпечити прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Згідно ч.4 ст.56 КПК України потерпілий має право завляти відводи і клопотання.

Згідно ст.220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.

Про результати розгляду клопотання повідомляється особа, яка заявила клопотання. Про повну або часткову відмову в задоволенні клопотання виноситься вмотивована постанова, копія якої вручається особі, яка заявила клопотання, а у разі неможливості вручення з об’єктивних причин — надсилається їй.

Оскільки ____________________ (ПІБ) відомі обставини вчинення злочину  Івановивм І.І, , її слід допитати як свідка.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ч.4 ст.56, ст.220 КПК України,

  

ПРОШУ:

 

провести допит свідка __________________________________  (ПІБ).

 

 

 

 

Write a comment:

Your email address will not be published.