Open/Close Menu Закон працює на Вас

КЛОПОТАННЯ про виклик свідка

Миргородський міськрайонний суд

Полтавської області

37600, Полтавська область,

 м. Миргород, вул. Гоголя, 133

Справа№ 541/ХХХХ/20

судді ПІБ1

від особи, яка притягається до адмін. відповідальності:

Петров Петро Петрович

с. Харсіки, вул. Сковороди, 601,

Чернухівський р-н, Полтавська обл.

моб. тел. 068-ХХХ-70-ХХ

 

 

КЛОПОТАННЯ

про виклик свідка

 

27 серпня 20180 року  о 16 год. 20 хв.  на автодорозі «Р-42 Лубни – Миргород – Опішня – Н-12» сталась ДТП за участю двох водіїв Петрова П.П. та Іванова І.І. 25 вересня 2020 року, відбудеться розгляд справи про адміністративне правопорушення за ст. 124 КУпАП у судовому засіданні щодо мене, Петрова П.П. З метою всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи, вважаю за необхідне викликати іншого учасника ДТП, а саме Іванова І.І., місце проживання: м. Миргород, вул. Озерна, 9.

Відповідно до ст. 268 КУпАП, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі.

Враховуючи викладене, керуючись ч. 1 ст. 268 КУпАП, з метою всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи,

 

ПРОШУ:

 

викликати свідка Іванова І.І., місце проживання: м. Миргород, вул. Озерна, 9-А на судове засідання для надання пояснень щодо обставин події.

 

«___» ____________  2020 р.                                                               Петров П.П,

 

Write a comment:

Your email address will not be published.