Open/Close Menu Закон працює на Вас

Мало хто задумується над тим, наскільки серйозними є  звинувачення в скоєнні злочину, і як вони потенційно можуть змінити життя. Це може вплинути як на особисте так і на професійне життя. Якщо особі пред’явлено звинувачення в скоєнні злочину, вибір правильного адвоката для захисту буде найважливішим вибором.

В Юридичній компанії «ЛФ Лексон», одним із принципів щодо захисту довірителя у  кримінальних справах є оперативність та ефективність. Тобто, всі дії мають виконуватись вчасно, а правові прийоми задіяні у вирішенні справи мають бути результативними. Клієнтами компанії є представники найрізноманітніших професій, багато хто з них є професіоналами, які зіштовхуються з незнайомими їм правовими проблемами, або простіше кажучи проблемами із законом. Команда адвокатів у кримінальних справах має досвід захисту на всіх рівнях судових розглядів, має знання та партнерів, які допоможуть захистити довірителя максимально ефективно.

Ми знаємо всі тонкощі і деталі ведення кримінальних справ:

  • захист на етапі наявності події (аналіз і підготовка правової позиції, участь у проведенні слідчих дій, у тому числі при дачі пояснень в правоохоронному органі, збір матеріалів та доказів, представлення інтересів потерпілого);
  • представництво на етапі досудового розслідування (обрання правової позиції у справі, участь у обранні запобіжного заходу, допитах, очних ставках, інших слідчих діях, ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, оскарження дій / бездіяльності правоохоронного органу, подача відповідних клопотань);
  • правовий супровід на етапі судувого розгляду (відстоювання обраної позиції, участь у допитах свідків, потерпілих, дослідження матеріалів справи та доказів, дебати сторін);
  • касаційне, апеляційне оскарження вироків (дослідження матеріалів справи, підготовка скарги, виступ у суді касаційної, апеляційної, наглядової інстанції);
  • участь в окремих слідчих діях (допит в якості свідка, обшук, виїмка у фізичних і юридичних осіб);
  • представлення інтересів потерпілого (участь у справах на будь-яких етапах, захист інтересів на всіх етапах кримінальної справи, відшкодування та стягнення збитків).

Ціна на якісну та професійну правову допомогу у кримінальних справах, є досить високою, у порівнянні з справами у інших галузях права.Оплата послуг адвоката у кримінальних справах здійснюється обвинуваченими, підозрюваними, або їх родичами. Послуги адвоката, призначеного слідчим оплачуються з державної скарбниці. Однак не варто забувати, що безкоштовні адвокати в Києві часто не в змозі гарантувати дотримання всіх законних прав та інтересів клієнта. Одна із причин низької якості, низька плата за роботу, що вимагає багато зусиль та часу. Лише самостійно обраний кваліфікований і грамотний адвокат може домогтися справедливості і впоратися навіть з самими непростими викликами, які постали перед довірителем.

Безсумнівно, участь адвоката у кримінальних справах під час судового розгляду – це невід’ємне право підзахисного. Особа, що знаходиться на лаві підсудних, має право в будь-який момент запросити нового захисника, або зовсім відмовитися від юридичних послуг та провової допомоги. Порушення прав обвинувачених, підозрюваних, або осіб, що можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності з боку правоохороних органів є звичайною практикою сьогодення. Тому можна однозначно дати відовідь на запитання “Чи потрібен підозрюваному адвокат?”.  Звичайно, найбільш оптимальним є співпраця, укладена на етапі наявності події, яка може бути розцінена як кримінальний злочин. У всіх кримінальних справа, час є вирішальним елементом. Чим раніше адвокат стане на захист особи, що може бути притягнути до відповідальності, тим більша ймовірність максимально ефективного захисту та успішному вирішенні справи. Варто пам’ятати, що відповідно до кримінального процесуального законодавства захисник може вступити в справу на будь-якій його стадії.

Результатом кримінального провадження може стати як повне виправдання, так і визнання обвинуваченого винним. Як буде розвиватися судова справа залежить тільки від підозрюваного  та його адвоката. Фактично кожен сайт адвоката виглядає презентабельно і переконливо, але за цими зовнішніми атрибутами не завжди стоїть справжній професіоналізм. Ми цінуємо нашу репутацію і працюємо виключно на користь клієнта, саме тому ми працюємо тільки з кращими адвокатами.

Наш адвокат буде в тому місці, саме тоді коли вам потрібно, аби мати змогу працювати індивідуально. Наша мета – домогтися успішних результатів у кримінальній справі довірителя, зберігаючи при цьому високий рівень професіоналізму та етичних стандартів. Знання і досвід в кримінальних справах дозволить адвокатам успішно захистити від звинувачень у вчиненні злочину, порушень правил дорожнього руху, завданні тілесних пошкоджень, шахрайстві, незаконному обігу наркотиків тощо.

Адвокати ЮК «ЛФ Лексон», також мають великий досвід у різних напрямках кримінального права, включаючи судові процеси і апеляції, касаційний розгляд і успішно захищають осіб, обвинувачених у вчиненні практично всіх видів кримінальних злочинів на всіх рівнях судів, включаючи Верховний суд України. Кримінально-правова компанії покриває майже всі найбільш поширеніші злочини:  ДТП з потерпілими, розбій, крадіжки, пограбування, наркотики (зберігання, торгівля, імпорт, виробництво). Використовуючи в повній мірі індивідуальні навички та таланти нашої команди з кримінального права, наша компанія надає юридичні послуги нашим клієнтам ефективно.