Open/Close Menu Закон працює на Вас

Як підібрати адвоката?

Починаючи професію адвоката означає, що на ринку адвокатських послуг з’являється конкуренція, з’являються нові адвокатські контори. Маючи правову проблему і шукаючи адвоката, хоча не тільки в Києві, ви хотіли б знайти «хорошого» або навіть «кращого». Часто пошук починається з друзів, ми запитуємо про їхній досвід, чи знають вони кого-то, кого варто рекомендувати. Більшість клієнтів приходять за рекомендацією інших людей. Інтернет також допомагає в пошуку, в переважній більшості офісів є веб-сайти, після чого ви можете ознайомитися зі сферою послуг або посиланнями офісу.

Хто такий «хороший адвокат»?

Ні адвоката, який виграв би всі справи. Неможливо перемогти всіх, перемога, швидше за успіх – успіх не дорівнює. При видачі довіреності, доручення справи, а іноді і майбутньої долі необхідно вибрати людину, яка буде займатися цією справою.

Кому ви можете довіритися, кого з багатьох адвокатів вибрати?

Особистий контакт важливий, адвокат повинен вселяти довіру. Він повинен бути професіоналом, він повинен бути чесним при оцінці питання. Взаєморозуміння і навички спілкування необхідні. Простий мову, не грубий, суворий. Зрозумілий.

Клієнти підкреслюють, що доступність важлива для них, щоб вони могли зателефонувати, і проконсультуватися в короткій розмові. Не завжди можна записатися на прийом, немає часу, і для поточних поставлених запитань швидку відповідь може бути неоціненним. Заспокоює, допомагає. Це створює відчуття, що клієнт не самотній, що є хтось добрий і корисний для нього. Той, хто впорається належним чином.

Відомо, що неможливо приймати телефонні дзвінки в будь-який час, але погане враження справляє той, хто не відповідає, що не передзвонює, хтось, з ким довгий час, незважаючи на численні спроби, неможливо спілкуватися. Скільки разів ви можете зателефонувати, щоб додзвониться до абонента?

Ангел-Хранитель повинен бути поруч … і ти повинен відчувати себе в безпеці.

В контакті з адвокатом, чим більше клієнт розповість про себе і своїй справі, тим легше юристу буде працювати і вирішувати проблеми.

Робота юриста – це не тільки світ кодів та параграфів. Це світ людських проблем, які повинні бути вирішені якомога швидше.

Адвокат не вирішує справи, він веде їх. Якщо ви чуєте, що питання «вирішене», що існують «точки доступу», будьте пильні.

Адвокат не повинен обіцяти результат справи і проявляти належну обачність, щоб зробити свою роботу якнайкраще.

Якщо ви чуєте, що частина суми, що підлягає виплаті, призначена для третьої сторони, прокурора чи судді, то будьте обережні, це незаконно. Адвокат не має права робити такі речі. Ви теж.

Удачі на судовій стадії життя!