Open/Close Menu Закон працює на Вас

Повернення водійських прав

Найстрашніше і суворе адміністративне покарання для кожного автомобіліста – це позбавлення права керування транспортним засобом в формі вилучення водійського посвідчення.  Саме тому водій, часто, готовий заплатити великий штраф і навіть піти на 15 діб адміністративного арешту, ніж залишитися “без коліс” нехай навіть на 4 місяці. Для багатьох громадян здійснення службових обов’язків під час відсутності власного транспорту просто неможливо. При сучасному ритмі життя і непростій дорожній ситуації збільшується кількість випадків, в яких водії можуть бути позбавлені водійських прав . Це веде до постійного зростання кількості звернень за юридичною допомогою до Автоюриста (Автоадвоката) і їх кількість в даний час досить високе.

Навмисно зробив обгін по зустрічній, перетнув подвійну суцільну, спіймали нетверезим, результат – позбавлення водійських прав. Нерідкі випадки, коли таке відбувається за незначні, на перший погляд, порушення. Наприклад, позбавили прав за ксенон. В голові відразу виникає мільйон питань: позбавили права – як повернути, позбавили прав –  що робити, позбавили прав що робити якщо зупинять, як оскаржити позбавлення водійських прав і т.д.

На щастя сфера юридичних послуг розвивається не менш динамічно і на сьогоднішній день існує досить якісних пропозицій з надання кваліфікованої юридичної допомоги учасникам дорожнього руху. У більшості випадків Автоюристи можуть кардинально змінити баланс сил, вирішивши питання на вашу користь. При цьому не так важлива суть проблеми: вимушене або випадкове перевищення швидкості руху, непередбачене зіткнення транспортних засобів та інше.

Чи не кожен водій може правильно повести себе в той момент, коли постає питання про те, що його позбавляють водійських прав. Найчастіше, навіть якщо водій зробив помилку на дорозі, допомога Автоюрист (Автоадвокат) дозволить йому не погіршити і без того непросту ситуацію. Досвідчений юрист зможе знайти вагомі аргументи на користь того, щоб для даного випадку було застосовано мінімально допустиме покарання. Практика показує, що співробітники Патрульної Поліції досить часто роблять багато процесуальних помилок (відсутність понятих,  помилки у складенні протокола, відсутність прав і підстав для зупинки транспортних засобів, відсутність ліцензії та актуальних документів про повірку на прилад для вимірювання рівня алкоголю в крові). Крім того, нерідко в своїй практиці ми стикаємося з “бєспрєдєлом” з боку співробітників Патрульної Поліції, які користуються юридичною безграмотністю, необізнаністю простих громадян про компетенції і обов’язки співробітників поліції. Мало хто знає, що в подібній ситуації вдається не тільки повернути права, але і відшкодувати моральну шкоду в разі перевищення представниками правоохоронних органів своїх повноважень.

Необхідно вкрай уважно ставитися  до документів, які будуть складені інспекторами дорожньої поліції і співробітниками страхової компанії, в разі їх прибуття на місце. Рішення про адміністративне покарання приймається тільки судом. Однак грунтується воно на тих матеріалах, які передані на розгляд судді. Вкрай важливо знати свої права,  які мають бути розяснені вам співробітники Патрульної поліції. У процесі спілкування водія з автоінспекторами, їх бажання вислужитися і знайти неіснуючі порушення, як правило, відбиває одна згадка про авто юристах.Допомога при позбавленні прав, що надається юристами ЛФ Лексон, дозволяє уникнути проблем, пов’язаних з позбавленням права керування транспортним засобом і поверненням посвідчення водія.

Юридична консультація Автоюриста по поверненню водійських прав включає в себе вивчення протоколу про адмінстративно правопорушення, протоколу про застосування запобіжного адміністративного стягнення, а також аналіз наявних перспектив повернення водійських прав і визначення чіткого переліку необхідних для цього дій.

Жоден сумлінний юрист не може гарантувати стовідсоткове досягнення успіху, так як процес по поверненню водійського посвідчення – дуже тонка, складна і неоднозначна справа. На підсумковий результат розгляду подібної категорії правових спорів впливає велика кількість різних факторів: грамотність складання протоколу про адміністративне правопорушення, протоколу про відсторонення від керування транспортним засобом, рішення суду про застосування адміністративного покарання у вигляді позбавлення права керування. Однак, за будь-яких обставин ми гарантуємо зі свого боку професійне і добросовісне виконання зобов’язань в тій мірі, в якій це дійсно можливо.

Допомога при позбавленні прав, що надається юристами ЛФ Лексон, дозволяє уникнути проблем, пов’язаних з позбавленням права керування транспортним засобом і поверненням посвідчення водія. Юридична консультація Автоюриста по поверненню водійських прав включає в себе вивчення протоколу про адмінстративно правопорушення, протоколу про застосування запобіжного адміністративного стягнення, а також аналіз наявних перспектив повернення водійських прав і визначення чіткого переліку необхідних для цього дій. Жоден сумлінний юрист не може гарантувати стовідсоткове досягнення успіху, так як процес по поверненню водійського посвідчення – дуже тонка, складна і неоднозначна справа. На підсумковий результат розгляду подібної категорії правових спорів впливає велика кількість різних факторів: грамотність складання протоколу про адміністративне правопорушення, протоколу про відсторонення від керування транспортним засобом, рішення суду про застосування адміністративного покарання у вигляді позбавлення права керування. Однак, за будь-яких обставин ми гарантуємо зі свого боку професійне і добросовісне виконання зобов’язань в тій мірі, в якій це дійсно можливо.

Вибір формату співпраці з Автоадвоката залежить виключно від ваших потреб і побажань. Ми можемо комплексно взяти на себе весь процес по поверненню водійського посвідчення. У такому випадку від вас необхідна буде тільки довіреність на представлення інтересів в суді та органах МВС нашим фахівцем. ЛФ Лексон  також надає разові юридичні послуги в даній сфері: складання скарги на постанову по справі про адміністративне правопорушення в районний суд, оскарження дій, бездіяльності співробітників ПП, разове представництво Автоадвоката на процесі про позбавлення права керування транспортним засобом, всі види послуг в сфері автомобільного права .

Якщо вам потрібна правова допомога у захисті прав у автосправах щодо повернення права на керування транспортними засобами, автоюристи ЮК Лексон доможуть Вам у цьому!