Open/Close Menu Закон працює на Вас

Створення, зміна, ліквідація є основними подіями в діяльності юридичних осіб, оскільки вони безпосередньо визначають їх подальше, ефективне функціонування. Тільки допомога професійного юриста, який надасть юридичну консультацію або підготує проект статуту про юридичну особу, гарантує уникнення можливих майбутніх ускладнень.

Юридична фірма Лексон пропонує повний спектр послуг для створення компаній в Києві. Ми розуміємо важливість вибору правильної форми ведення бізнесу, тому ми пропонуємо професійні консультації в області вибору і реєстрації компаній.

Послуга, під якою ми пропонуємо створення компаній, включає, серед іншого:

  • підготовка угоди про створення компанії;
  • консультації щодо вибору відповідних видів господарської діяльності;
  • підготовка необхідних документів для податкової інспекції;
  • отримання рішення про реєстрацію компанії.

Наші фахівці можу підтримати і проконсультувати для створення спеціалізованих структур свого бізнесу.

Реєстрація Компанії

Зареєстрована компанія – товариство з обмеженою відповідальністю або фізична особа підприємець, може почати свою діяльність в момент укладення договору. Створена компанія може, серед іншого, набувати прав або нести зобов’язання. Вона також має юридичну, процесуальну правоздатність.

В Україні протягом багатьох років найбільш популярною формою компаній є товариство з обмеженою відповідальністю, одним з його головних переваг є обмежена відповідальність за зобов’язаннями компанії. Акціонери, які вибирають такий варіант бізнесу, не несуть ніякої відповідальності за борги компанії своїми власними активами – партнер несе відповідальність тільки за вартість внесених акцій.

Крім товариства з обмеженою відповідальністю, ви можете прийняти рішення про заснування приватного підприємця.
Якщо ви зацікавлені у створенні компаній або відкритті бізнесу в іншій юридичній формі в місті Києві та вам потрібна професійна підтримка при виконанні формальностей, все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з нами.

Допомога В Створенні Компанії Крок За Кроком

Клієнти з Києва, які звертаються до нас по допомогу в створенні і реєстрації підприємств, можуть розраховувати на всебічну підтримку, в тому числі:

  • зустріч, на якій будуть обговорюватися юридичні очікування клієнта щодо передбачуваної компанії;
  • підготовка установчих статуту, а також всіх інших документів, необхідних для реєстрації або внесення змін в юридичну форму діяльності в Реєстрі;
  • організація зустрічі в нотаріальній конторі, де буде підписано договір та інші документи – клієнти можуть розраховувати на допомогу представника нашого офісу при підписанні кожного з актів і документів;
  • допомога в заповненні і поданні до установи необхідних офіційних форм;
  • довіреність при розгляді справи про реєстрацію компанії;
  • відстеження процесу реєстрації компанії.

Чому варто скористатися допомогою юристів?

Для підприємців створення компаній може бути не тільки трудомістким, але і створювати додаткові витрати. При самостійній підготовці документів часто виникає багато питань, що в свою чергу, може продовжити час створення бізнесу. Юристи  Лексон підготують заяви, щоб вони не викликали сумнівів і застережень.

Із своєї сторони ми надаємо клієнтам гнучкий графік комунікції. Обговорення може відбуватись як при реальних зустрічах так і задопомогою месенджерів. Ми також намагаємось дати клієнтам максимально повні відповіді на питання, які звертаються до нас за допомогою. Від нашого імені співробітники нашого офісу представлять всю необхідну документацію для створення компанії. Ми також будемо стежити за всім процесом реєстрації.

Також важливо і благо нашого клієнта – ми знаємо, що створювати компанії непросто для людей, які не мають такого глибокого контакту з законом кожен день, тому впродовж усього співпраці ми пропонуємо професійні консультації, в тому числі про те, яка компанія найкраще підходить для ведення господарської діяльності.

Якщо ви шукаєте фахівців в Києві, які допоможуть в реєстрації і перетворенні вашого бізнесу, наші юристи володіють необхідними знаннями, навичками і досвідом.