– ЛИБО–

НАЙДИТЕ ВАШ ОТВЕТ НИЖЕ:

В
Чи можу я самотужки написати і подати позовну заяву?
О

Звернення до суду має на увазі складання і подачу документа, який описує суть вашої проблеми з посиланнями на норми закону ..

Позовна заява — це заява, що передбачає звернення однієї особи (позивача) до іншої особи (відповідача) з вимогою про оплату збитку, виконання певних дій, або про уникнення в здійсненні певних дій, інші вимоги. Позовна заява — це процесуальний документ, який повинен відповідати певним вимогам чинного законодавства. Наприклад, позов повинен відповідати наступним вимогам: письмова форма (краще в друкованому вигляді), чітка вказівка ​​позивача, відповідача, найменування суду, суть вимог, посилання на статті порушеного права, докази вини відповідача, благально частина і інші вимоги.

Позов до суду, може бути складений і без звернення до юриста, в разі наявності у вас спеціальних знань в області права. Позов, після подачі його до суду може бути або, прийнятий і судове засідання призначено до розгляду, або залишений без руху з вимогою суду надати додаткові документи або вчинити певні дії. Позов може бути також повернуто позивачеві, якщо він складений не правильно і не відповідає вимогам чинного законодавства.

Юристи Юридичної компанії «Лексон» мають досвід роботи більше 10 років у своїй галузі професійно готують позовні заяви і ведуть справи у всіх судах міста Києва та Київської області.

В
Могу ли я получить бесплатную юридическую консультацию?
О Бесплатная юридическая консультация предоставляется в онлайн-режиме, по телефону, либо при личной встрече. Правовую помощь оказывают практикующие юристы и адвокаты. Для этого функционируют «горячие линии», которые могут работать круглосуточно. Получить профессиональный ответ на юридический вопрос помогут профильные специалисты, специализирующиеся на соответствующих отраслях права.

Консультации юристов предоставляются бесплатно по всей Украине: Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Чернигов, Запорожье, Николаев, Херсон, Кривой Рог, Мариуполь, Донецк, Черкассы, Полтава, Сумы, Винница, Кременчуг, Житомир, Львов и другие населенные пункты.

Профессиональный бесплатный юрист проконсультирует по всем правовым вопросам:

социальные, бытовые и жилищно-коммунальные вопросы
семейные дела, автомобильные и пенсионные споры
различные виды гражданско-правовых и судебных споров
консультации по недвижимости и жилищным вопросам
другие отрасли украинского законодательства
Способы предоставления бесплатных консультаций в Украине:

телефонный режим (горячая линия юристов)
бесплатная юридическая помощь онлайн
срочная круглосуточная консультация адвокатов
помощь юриста в онлайн-чате для граждан Украины

В
Що потрібно взяти з собою на юридичну консультацію?
ОНайбільш грамотна і цілісна юридична консультація може бути надана тільки на підставі документів. Документи встановлюють виникнення або припинення тих чи інших прав і обов’язків. У суді, один документ може вирішити спір в ту чи іншу сторону. Записуючись на юридичну консультацію, ви можете уточнити які саме документи вам необхідно надати юристу при особистій розмові. При житлової юридичної консультації, це, як правило, Свідоцтво про державну реєстрацію права, договір про передачу квартири у власність громадян (приватизація), договір соціального найму, форма 9, форма 7, Рішення суду та інші документи, які є в наявності з питання. При сімейної юридичної консультації, вам може знадобитися: свідоцтво про реєстрацію шлюбу, свідоцтво про розірвання шлюбу, форма 9, інші документи. Юридичні консультації з нерухомості мають на увазі під собою вивчення юристом договорів (пайової участі, купівлі-продажу, міни). Оригінали документів не обов’язково брати з собою на юридичну консультацію, достатньо копій документів. Якщо ви не знаєте, які документи вам необхідно принести на юридичну консультацію, вам необхідно взяти всі документи які, так чи інакше, стосуються вашого питання. Фахівці юридичної компанії «ЛЕКСОН» уважно вивчать ваші документи, дадуть відповідь на ваші питання і порадять вам як краще і найголовніше «безболісно» вирішити ваше питання.
В
Чим відрізняється звичайний договір від нотаріально посвідченого договору?
ОСкладання договору (купівлі-продажу, дарування, позики, оренди тощо.) Може відбуватися як у нотаріуса, так і у юриста. Нотаріус, складаючи договір, перевіряє «чистоту» угоди, тобто роз’яснює сторонам за договором їх права і обов’язки. Перевіряє, чи зрозуміли сторони за договором з права та обов’язки. Нотаріус, складаючи договір, зоровим чином перевіряє здатність сторін за договором розуміти і усвідомлювати значення своїх дій. У разі якщо у нотаріуса виникнуть сумніви з приводу «адекватності» будь-якої сторони за договором, він може відмовити в укладенні договору. Нотаріальний договір складається на спеціальному бланку і завіряється печаткою нотаріуса. Договір в простій письмовій формі, по суті, може скласти будь-яка людина. Договір купівлі-продажу, договір дарування, договір міни відповідно до чинного законодавства, може бути складений як в нотаріальній формі, так і в простій письмовій. Проста письмова форма договору повинна містити в собі всі необхідні умови для успішної реєстрації договору в реєстраційній службі (за потребою). У разі складання договору в простій письмовій формі у юриста, юрист не перевіряє: дієздатність громадянина; справжність представлених документів, розуміння сторонами своїх прав і обов’язків відповідно до пунктів договору. Договір в простій письмовій формі не складається на спеціальному бланку і не завіряється будь-якої печаткою. Юридична компанія «ЛЕКСОН» надає послуги зі складання договорів в простій письмовій формі. Договору складаються кваліфікованими юристами. За договорами дарування, купівлі-продажу нерухомості, всі договори на практиці пройшли реєстрацію в Управлінні Росреестра по Санкт-Петербургу. Складання договорів в простій письмовій формі в Юридичній компанії «ЛЕКСОН» коштує від 300 грн.
В
Хто може представляти мої інтереси в суді?
О

Представлення інтересів в суді по цивільній справі відбувається на взаємній і добровільній основі між особою, яка є стороною у справі і фахівцем — адвокатом представляє інтереси свого замовника в суді.

Якщо на вас подали позов до суду, ви є відповідачем у справі і ви розумієте, що не в змозі брати участь в судовому процесі самостійно, ви можете найняти юриста / адвоката для представлення ваших інтересів в суді. Теж стосується і в разі, коли ви хочете подати на когось в суд, але без грамотної юридичної допомоги вам не обійтися, ви можете вдатися до послуг юриста для захисту ваших інтересів в суді.

Залежно від того обсягу послуг який ви хочете отримати, ви укладаєте з адвокатом договір на надання юридичних послуг. У договорі чітко прописується — які послуги, в якому обсязі і в якій справі вам надає юридична компанія. Далі ви передплачуєте у нотаріуса довіреність на певних осіб (адвокатів), які, як правило, є співробітниками юридичної компанії, з якою у вас укладений договір на представлення ваших інтересів в суді. Адвокати, зазначені в довіреності, представляють ваші інтереси в суді на всіх стадіях судового процесу у всіх інстанціях. У довіреності ви чітко вказуєте, якими правами ви наділяє юриста. Все, що ви вважаєте за зайвим в довіреності, ви можете попросити нотаріуса прибрати з неї. Також, представництво в суді може здійснювати будь-яка людина, навіть без юридичної освіти, з відповідними знаннями в області юриспруденції (крім кримінальних справ, де захищаються інтереси обвинуваченого).

Юридична компанія «ЛЕКСОН» надає весь комплекс послуг з ведення справ в суді: це і підготовка позовної заяви та представлення інтересів в суді, на всіх стадіях судового процесу і при необхідності підготовка касаційних і апеляційних скарг

– ЗАПРОС НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ –

[contact-form-7 404 "Not Found"]