Якщо говорити узагальнено, то основні суперечки, що виникають у зв’язку зі страхуванням автоцивільної відповідальності —  (в народі, такий вид страхування має назву АВТОЦИВІЛКА або ОСАГО) — виникають в трьох основних ситуаціях:

— страхова компанія (СК) або відмовляє у виплаті страхового відшкодування при настанні страхового випадку;

— виплачує суму свідомо меншу, ніж сума заподіяної страхувальнику збитку;

— СК затримує виплати на тривалий термін.

Здавалося б, така однотипність суперечок повинна вести до того, що будь- який постраждалий від неправомірних дій СК з легкістю буде «відвойовувати» належну йому за законом — адже істина на його стороні.

Але практика показує, що підводних каменів в страхових справах  безліч. Ваш конкретний випадок завжди — не дивлячись на типовість — унікальний.

А невміння точно сформулювати судовий позов, незнання повного переліку необхідних додаткових документів, слабка поінформованість про зміст законодавчих і підзаконних актів, повна відсутність уявлення про судову практику по АВТОЦИВІЛЦІ — все це призводить до того, що в кращому випадку ваш позов просто не приймуть до судочинства, а в гіршому — ви з тріском провалите справу. І навіть подача скарги до вищих інстанцій може не привести до виправлення ситуації.

Допомога юриста по АВТОЦИВІЛЦІ в КИЄВІ

Тому вам, якщо ви зіштовхнулися з некоректною поведінкою страховиків, напевно, Вам потрібний страховий юрист по АВТОЦИВІЛЦІ . Дивно, що ви з самого початку не задумалися про отримання професійної допомоги.

Ви ж не сідаєте за кермо автомобіля, не вміючи водити машину і не знаючи правил дорожнього руху. І або довго вчитеся, і напрацьовуєте практику, або наймаєте водія. І це нікого не дивує; навпаки, було б дивно, якби ви почали керувати самі і не в’їхали в перший же стовп.

Чи не можна скористатися допомогою будь-якого юриста? Зрозуміло, можна, але страхові суперечки в загальному і суперечки по АВТОЦИВІЛЦІ, зокрема, мають свою специфіку. І тільки досвідчений юрист по АВТОЦИВІЛЦІ, виходячи з початкових умов, представляє, з чим йому доведеться зіткнутися протягом судового процесу.

Чим він може допомогти конкретно?

1) По-перше, надати всебічну консультацію:

Ознайомитися з матеріалами вашої справи і оцінити його реальні перспективи

Порадити, як правильно скласти позов до суду, які документи пред’явити суду, приклавши до позову

Пояснити, які питання можуть виникнути в суді, до чого потрібно бути готовим на процесі.

2) По-друге, взяти на себе ведення справи, якщо ви довірите йому представництво:

Бути присутнім в засіданнях суду замість вас

Від вашого імені робити заяви, оголошувати прохання і клопотання, викликати свідків і т.п.- тобто вести справу в потрібному напрямку до виграшу.

3) По-третє, прискорити отримання компенсації, отримавши — після виграшу справи — виконавчий лист і пред’явити його саме в ту фінансову установу, де ви отримаєте свої гроші швидше за все.

Які саме засоби ви можете повернути з допомогою страхового юриста по АВТОЦІВЛЦІ?

1) Різницю між сумою реального збитку і реально виплаченими (або зовсім невиплаченими) грошима

2) При тривалій затримці — пені на недоплачену (невиплачену) суму.

3) Штраф у розмірі 50% він недоплаченої суми

4) Компенсацію моральної шкоди (зазвичай, невелику  тут суди гуманні до страховиків: але близько 1-3 тис. грн. додаткових цілком можливі)

5) Збитки, які вам заподіяв відмова або затримка виплати (оплата евакуатора, експертизи транспортного засобу, поштові витрати — відправка претензій і т.п. і інші)

6) Компенсацію послуг юриста.

Зверніться до страхового юристу!

Це «максимальний набір». Залежно від обставин конкретної справи, він може бути і менше, але оцінити реальну можливість можна тільки ознайомившись з ситуацією в повній мірі. А для цього вам потрібно все ж звернутися до нас. Телефонуйте, пишіть, приїжджайте. Ми чекаємо вас і готові допомогти.

Послуги юриста по ОСАГО (АВТОЦИВІЛЦІ).

Усна консультація страхового юриста по ОСАГО вашого автомобіля, при настанні страхового випадку;

Юридична допомога при ДТП в питаннях, які пов’язані з відшкодуванням збитків та дій компаній-страховиків;

Сприяння в складанні досудових повідомлень на адресу компанії-страховика;

Підготовка необхідної для оскарження  документації;

Сприяння в організації незалежної експертизи та оформлення необхідної документації;

Представлення інтересів свого клієнта на засіданнях в суді.