Open/Close Menu Закон працює на Вас

Сімейні стосунки, у випадках, коли виникають суперечки, досить тонка сфера, що вимагає обачливості з боку подружжя, а з боку юристів – конфіденційності. Допомога у сімейних справах, що надається ЛФ ЛЕКСОН , спочатку спрямована на переконання членів сім’ї в можливості вирішення сімейних питань поза судом, шляхом підписання певних угод. Це  найчастіше, дає реальну можливість уникнути ескалації конфлікту, а іноді навіть прийти до примирення зберегти час і фінансові ресурси. Коли сторони не сприймають мирне вирішення питання, наші юристи у сімейних справах готові надати кваліфіковану юридичну підтримку. Можливий варіант представництва та захисту його правової позиції у судах та інших державних органах без безпосередньої участі довірителя.

ПОДІЛ МАЙНА

 РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

Послуги адвоката з питань сімейного права в наш час досить затребувані. Шлюб і шлюбні правовідносини несуть для кожної людини відчутні  правові наслідки, що виражено у розширенні прав та обов’язків подружжя.  Вступ до шлюбу, розірвання шлюбу, усиновлення дитини, стягнення аліментів, виплата аліментів та інше – це серйозні справи, з юридичної точки зору.

Норми сімейного права в сучасному українському законодавстві настільки заплутані, що вміло оперувати ними може тільки досвідчений адвокат у сімейних справах. Для захисту інтересів клієнта в суді професійного юриста потрібно не тільки знання законодавчих норм, але і грамотне оперування  судовою практикою. Обов’язковими є навички психолога і хорошого переговорника – це дозволить безболісно обійти більшість гострих кутів за рахунок дипломатичного підходу і домогтися врегулювання спірного питання в досудовому порядку, якщо жодна зі сторін немає принципового бажання проводити час в суді.

Доцільність звернення до суду сімейний адвокат визначає тільки після досконального вивчення кожної деталі ситуації, що склалася, в тому числі, наявність юридично значимих документів, позицію кожного із подружжя, інші істотні нюанси. Як ми вже згадували, для цього необхідні не тільки професійні знання. Часто на передній план виходять такі  вміння, як навички конструктивного спілкування, психологічна гнучкість, а так само психологічна стійкість. Кожен юрист у сімейних справах компанії ЛФ ЛЕКСОН повністю володіє вказаними навиками.

За традицією, що склалася у столиці України – Києві є найпрогресивнішим містом в Україні, що  застосовує на практиці всі новелли сімейного права. Законодавчі новації – не є винятком. Кращі юристи столиці гранично ретельно відстежують і оперативно адаптуються до будь-яких нововведень. Фахівці ЛФ ЛЕКСОН  цілеспрямовано стежать за кожною зміною законодавства і судової практики, що дозволяє ефективно вести будь-які суперечки в області сімейного права.

Постійна зміна законодавства є ключовою підставою визаначення вартості правової  допомоги  юристом з сімейних питань. Звертаючись за професійною юридичною допомогою, інколи подружжю складно дослухатись до порад юриста, внаслідок чого процес врегулювання спору затягується.  Як правило частими сімейними спорами є: розірвання шлюбу, майнові суперечки, визначення порядку спілкування з неповнолітніми дітьми, аліменти на дитину, тощо.

Юрист з питань сімейного права адекватно оцінить ймовірність позитивного результату справи, а так само правові наслідки будь-якої дії сторони конфлікту. І, звичайно ж, адвокат по сімейних справах надійно захистить законні права свого довірителя, не переступаючи межі правового поля. Тільки неухильне дотримання вимог законодавства і вивірена правова позиція гарантують можливість відстояти інтереси клієнта в суді і за його межами. У таких серйозних питаннях важливий кожен нюанс. При досудовому урегулюванні спору, юрист намагається вирішити спір не звужуючи коло інтересів жодної зі сторін, з огляду на права кожного члена сім’ї.

На практиці розірвання шлюбу представляє з себе не тільки юридичну констатацію припинення сімейних відносин. Воно тягне значущі для кожного з колишнього подружжя наслідки, здатні кардинально вплинути на подальше життя. Тому, важливо пам’ятати: для отримання успішного результату при розгляді судової справи і захисту своїх майнових інтересів необхідна кваліфікована юридична допомога. 

Юристи ЛФ ЛЕКСОН  нададуть вам професійну підтримку в питанні підготовки позовної заяви, зборі вагомих доказів, представлення інтересів на судовому засіданні. Наші послуги, зокрема, у сімейних спорах полягають :

– консультації, переговори зі сторонами сімейного спору;

– складання шлюбного договору;

– розірвання шлюбу, розлучення;

– визнання шлюбу недійсним;

– розподіл майна;

– виділення подружньої частки в майні;

– визначення порядку спілкування з дитиною;

– визначення місця проживання дитини;

– стягнення аліментів на утримання дитини;

– стягнення аліментів на утримання чоловіка;

– позбавлення та поновлення батьківських прав;

– усиновлення;

– оспорювання батьківства;

– встановлення батьківства;

– інші питання у сімейних справах.