Open/Close Menu Закон працює на Вас

СПОРИ ІЗ СТРАХОВОЮ КОМПАНІЄЮ

На жаль, в житті практично кожний автовласник рано чи пізно потрапляє в дорожньо-транспортну пригоду, наслідком чого неминуче стає заподіяння майнової шкоди автомобілю, а іноді і фізичної шкоди потерпілим людям. Перше з чим доводиться стикатися потерпілому в ДТП – це питання відшкодування майнової шкоди за КАСКО або АВТОЦИВІЛКИ. На жаль, все частіше страхові компанії відмовляють у страховій виплаті або навмисне і істотно занижують її розмір. В цьому випадку вкрай необхідно надання юридичних послуг з автомобільного права. Тільки кваліфікований Автоюрист по КАСКО або АВТОЦИВІЛЦІ здатний грамотно супроводити суперечка зі страховою компанією, адже для того, щоб подати в суд на страхову позовну заяву, необхідна ретельна і детальна підготовка.

Так званий страховий спір, тобто суперечка зі страховою компанією – дійсно тонка і майстерна робота. Невірно складена позовна заява про стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії або невірна правова позиція в суді зі страховою компанією можуть серйозно вплинути на якість і кінцевий результат судового процесу по стягненню страхового відшкодування з вашої компанії або страхової компанії винуватця ДТП. Стягнення зі страхової компанії часом буває досить важкою і обтяжливою справою. Стягнення страхових виплат – це багато витрачених нервів і не одна година дорогоцінного часу. Юридична компанія ЛФ ЛЕКСОН допоможе вам оперативно уникнувши зайвого клопоту, врегулювати настільки нагальне питання. Стягнення страхового відшкодування будь-якої складності – це повсякденна робота Автоюриста.

Стягнення страхового відшкодування вимагає обов’язкового звернення до кваліфікованого юриста і, якщо хто-небудь гарантує вирішення вашого питання не вдаючись до суду – не варто вірити. Фахівці з позасудового врегулювання страхових боргів – так часто називають себе ці люди, лише користуються довірливістю громадян в своїх корисливих цілях. Пам’ятайте: стягнення зі страхової компанії проводиться тільки в судовому порядку! Шанс на стягнення страхової виплати в досудовому порядку нікчемний, а ймовірність справедливого розміру такої виплати прагне до нуля. Термін розгляду становить близько двох місяців. Якщо призначається додаткова експертиза, то термін стягнення зі страхової компанії збільшується до чотирьох місяців.

Якщо Вам необхідна допомога адвоката у спорах із страховою компанією адвокати ЮК Лексон допоможуть Вам у цьому.


Читайте також…