Open/Close Menu Закон працює на Вас

Судові спори

Досить часто до суду звертаються не тільки для вирішення спорів між громадянами. Інколи стороною в суді є органи державної влади та інші державні організації, які порушили або не реалізували права громадян на ту чи іншу субсидію, матеріальну виплату, власність тощо. У цьому випадку, якщо особа постраждала від  чиновників, органу державної влади і хоче відновити своє порушене право їй необхідний досвідчений адвокат.

Наші юристи  надають правову допомогу з представництва та захисту клієнтів у спорах  з державними органами в судах. Багатолітня практика оскарження відмов органів державної влади, залучення їх у якості відповідачів за дії  та бездіяльність, дозволяють нам відстояти права громадян. Наша команда в  вирішує навіть найскладніші спори та успішно відтворює саме ваші інтереси.

Чому клієнти вирішують замовити наш захист та представництво у суді?

Юристи проконсультують у тому чи іншому питанні та нададуть вичерпні відповіді на ваші запитання. Якщо є перспектива судового оскарження, юристи переходять до етапу підготовки позову та додаткових матеріалів. Ми ретельно аналізуємо документи, перевіряємо платспроможність боржника, використовуємо всі необхідні дані для побудови сильної правової позиції. Ведем справу від початку і до конця (до отримання грошей на ваш рахунок). Наша робота вважається виконаною успішно, лише якщо проблема клієнта повністю вирішена. Тобто, ми працюватимемо також і з виконовчим провадженням.  Ми гарантуємо високопрофесійне представлення інтересів осіб у судах будь яких інстанцій.

СІМЕЙНІ СПРАВИ

 

ТРУДОВІ СПРАВИ