Середні та малі підприємства або організації, які ведуть комерційну або соціальну діяльність, потребують постійних і професійних юридичних послуг. Кожен день виникають правові проблеми, яких неможливо уникнути в жодній області діяльності юридичних осіб. Їх не тільки потрібно вчасно вирішувати, але і потрібно запобігати майбутнім правовим помилкам. Завдяки цьому операційна організація заощадить на можливих пов’язаних з цим витрат, а також збереже імідж стабільної і надійної компанії.

Юридична компанія Lexon спеціалізується у наданні  комплексних юридичних послуг для компаній Києва і всієї України. Ми обслуговуємо як комерційні компанії, так і фізичних осіб підприємців.

Ми пропонуємо вам співпрацю на чітких і прозорих умовах, при яких наші юристи надаватимуть постійні консультації з питань українського законодавства, пов’язаних з веденням бізнесу. Кожен з наших фахівців – це людина, яка обізнана у різних сферах права та готова надавати якісні юридичні послуги різним типам підприємств.

Юридичні послуги, що пропонуються включають, серед іншого:
  • юридичні консультації;
  • висновки та алгоритми дій щодо проходження необхідних дозвільних процедур;
  • підготовка проектів цивільно-правових договорів, що укладаються Клієнтом;
  • нагляд за дотриманням договорів контрагентами;
  • підготовка висновків щодо відповідності процесів у компанії вимогам національного законодавства;
  • реєстрація та внесення змін до статутних документів;
  • участь в переговорах, що проводяться Клієнтом з банками, діловими партнерами та іншими організаціями;
  • представництво клієнта в судових справах, перед органами державного управління і органами інших державних установ.
Юридичні послуги для компаній на кожному етапі бізнесу

Юридична компанія Лексон з Києва надає комплексні юридичні послуги компаніям і підприємствам у співпраці з досвідченою командою юристів, що спеціалізуються в області цивільного, господарського, корпоративного, адміністративного права, а також з спеціалістами, що надають вузькоспеціалізовані послуги Клієнтам.

Сучасні технології дозволяють  відслідковувати всі зміни в законодавстві та інформувати клієнтів, ще до їх прийняття.  Ми обслуговуємо клієнтів з різних сфер економіки, намагаючись підтримувати  як юридичні, так і ділові потреби клієнтів, які звертаються до нас.

Юридичні послуги для підприємств, що пропонуються юридичною фірмою Лексон, адресовані як дрібним, так і великим компаніям на кожному етапі їх діяльності.


Читайте також…