Open/Close Menu Закон працює на Вас

Трудове право є проявом забезпеченням деражвою прав працівників. Через специфіку питань, які регулює це законодавство.  Через специфіку роботи деяких підприємств (роботодавців) інколи виникають численні суперечки, які часто переходять до зали суду.

У справах, що стосуються спорів, пов’язаних з трудовим законодавством, спеціалізуються такі адвокати нашої юридичної компанії LF Lexon.

Наша юридична допомога у сфері трудового права, надана нашим юридичним офісом у місті Києві, складається з:

  • надання юридичних консультацій (іноді юридичні консультації дозволяють вирішити проблему клієнта)
  • підготовка проектів листів і договорів (дуже часто професійно підготовлений лист або договір може захистити від майбутніх проблем);
  • представництво інтересів клієнта в суді (професійний адвокат є незамінним представником у судовому розгляді)

НЕЗАКОННЕ ЗВІЛЬНЕННЯ

СТЯГНЕННЯ ЗАРПЛАТИ

 

Кожен спеціаліст з трудового права адвокатської фірми “LF LEXON”, що знаходиться у  Києві, надає послуги у сфері надання професійної правової допомоги у сфері трудових відносин.Ми пропонуємо комплексну юридичну допомогу в сфері трудового законодавства, а також готуємо посадові інструкції, правила роботи на підпримстві, трудові угоди та цивільно-правові договори (договори на конкретні роботи, короткострокові догвори).

Завдяки багаторічному досвіду в галузі трудового права, ми можемо представляти як роботодавця, так і працівника в таких питаннях, як:

  • спори, пов’язані з фінансовою сферою в трудових відносинах (наприклад, суперечки щодо оплати праці, еквіваленти);
  • спори щодо трудових відносин (включаючи випадки розірвання трудового договору, положення про конфіденційність, положення про відсутність конкуренції);
  • спори та питання, пов’язані з робочим часом (обов’язки працівника щодо виконання певрих обов’язків, делегування повноважень, понаднормовий час працівника та їх врегулювання);
  • колективні звільнення та виплати вихідної допомоги;
  • відшкодування нещасних випадків на виробництві.

Кожен адвокат нашої юридичної фірми, спеціалізацією якого є трудове право, здатний надавати комплексні консультації та професійну юридичну допомогу навіть у найскладніших справах у сфері трудового права.

Ми готові запропнувати правову допомогу не тільки індивідуальним клієнтам, а і підприємствам з міста Києва, що діють у різних правових формах, зареєстрованих в Україні та за кордоном.