Open/Close Menu Закон працює на Вас

ЗАЯВА

про відвід слідчого

Кіровський районний суд м. Кіровограда

25009, м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 7

 

Заявник: (потерпілий): Петров П.П.

м. Кропивницький, вул. Вільного, 14, к.1

 +38099783ХХХХ

 

 

ЗАЯВА

  про відвід слідчого

 

12.05.2019 мною була подана заява на імя Начальника  Кропивницького ВП ГУНП у Кіровоградській області про завдання мені тілесних ушкоджень Івановим І.І.

За наявною мені інформацією проводиться досудове розслідування  у кримінальному провадженні проводиться слідчим СВ Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області ПІБ2, по факту заподіяння мені тілесних ушкоджень Івановим І.І.

Станом на 12.08.2019 зі слів ПІБ2 жодних слідчих дій по даному кримінальному провадженні не проводилось. 12.08.2019 року мною було подано клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, а також клопотання про допит свідків.

Станом на 27 серпня 2019 року можливості ознайомитись з матеріалами кримінального провадження слідчим мені надано не було. Про розгляд поданих мною клопотань слідчим не повідомлено.

На мою думку слідчим ПІБ2 не вжито всіх необхідних заходів для встановлення істини у справі та допущені істотні процесуальні порушення, що свідчить про не правильність та неповноту проведеного досудового розслідування. Також слідчий не здійснив заходів, щодо збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування документів, інших відомостей необхідних для розслідування кримінального провадження. Крім того, слідчий ПІБ2 систематично порушує вимоги КПК та не виконує свої службові обовязки, що викликає сумнів у його неупередженості, у звязку з чим заявниця просить його відвести.

Згідно п. 3 ч. 1 ст. 77 КПК України прокурор, слідчий не має права брати участь у кримінальному провадженні якщо існують інші обставини, які викликають обґрунтовані сумніви в його неупередженості.  Згідно ч. 2 ст. 81 КПК України відводи слідчого під час досудового розслідування розглядає слідчий суддя.

Я вважаю, що слідчий ПІБ2 не виконує належним чином свої процесуальні обовязки.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 77 ч. 1 п. 3, 81309369-372 КПК України, –

ПРОШУ СУД

 

Відвести слідчого СВ Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області ПІБ2 від здійснення досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом нанесення мені тілесних ушкоджень Івановим І.І.

 

__ _________ 20___ р.

Write a comment:

Your email address will not be published.