Зразки юридичних документів

На нашому сайті Ви можете ознайомитись із зразками документів правового характеру, а саме:

Займаючись розв’язання правової проблеми важко обійтись без зразків юридичних документів. Разом з тим, зразки юридичних документів мають бути правильними. Певні види документів мають відповідати встановленим зразкам. Однак, досить часто зустрічаються випадки, що встановлені зразки документів змінюються або втрачаються свою актуальність, а тому їхнє використання аж ніяк не сприятиме позитивному вирішенню справи.

Будь-який юридичний документ повинен бути грамотно оформлений, крім того, він має мати актуальні відомості. Для складання певних видів документів ви можете використати приклади (зразки) юридичних документів, які розміщені на нашому сайті. Зазвичай, документи складаються на певних бланках. Бланк – це макет документа, який містить постійну інформацію і який необхідно заповнити. На сайті ми зібрали найпоширеніші зразки юридичних документів. Зокрема, це зразки позовів, зразки клопотань, зразки заява та пояснень. Окрім того, на сайті ви можете знайти зразки договорів, декларацій, гарантійних листів тощо.

Навіщо потрібні шаблони документів

Правильно скласти позов, договір або навіть стандартну заяву під силу не всім. У звичайної людини немає навиків у складанні документів юридичного характеру, а тому інколи зразки юридичних документів їм у цьому допомагають. Інколи виникають ситуації, що навіть фахівцям у сфері права необхідні зразки документів у тій галузі, у якій вони ще не мали досвіду роботи або вони не ознайомились з новелами законодавства або вимогами до складання документів. Правильно складений документ впливає на кінцевий результат справи. Зокрема, на те, чи приймуть заяву (наприклад) в тому органі, куди його хочуть направити.

Якщо зразок документу складений невірно, то людина може втратити не тільки час, а й гроші. Особливо якщо при поданні документів необхідно сплатити судовий збір або оплатити послуги адвоката. У таких випадках, важливо перевірити вимоги законодавства до зразків юридичних документів, і тільки потім надсилати документи до державного органу.

Якщо не хочете ризикувати результатом справи, слід спочатку розібратися, як правильно скласти документ. І в цьому вам зможе надати істотну допомогу розділ сайту зразки юридичних документів. Тому можете користуватися всім необхідним. Завантажити зразки юридичних документів можна на цій сторінці. Маючи під рукою матеріальну базу у вигляді необхідної паперу та ручки або комп’ютера з принтером, можна починати вирішення юридичних суперечок.

Ми розуміємо, що у деяких ситуаціях для правильного складання юридичного документа не обійтись без юридичної підтримки. У таких випадках радимо звернутись до професійних адвокатів, що надають правову допомогу у складанні тих чи інших документів.

Які юридичні шаблони ми пропонуємо

Наша компанія ЛЕКСОН пропонує клієнтам найрізноманітніші документи. Кожен вид даної документації дозволяє вирішити ту чи іншу справу. Вся інформація розділена на категорії, щоб вам було простіше підшукувати необхідні варіанти. Це заощадить час і нерви, оскільки ви в точності будете знати в якому саме розділі вести пошук. Розглянемо, які категорії може запропонувати наш ресурс.

Зразки цивільно-процесуальних документів. До цієї категорії документації можна віднести найрізноманітніші зразки:

 • позов;
 • відзив на позов або заперечення на позов;
 • апеляційна скарга на рішення першої інстанції;
 • касаційна скарга на рішення першої та апеляційної інстанції;
 • клопотання та заяви;

Зразки цивільно-правових документів. Ще одна важлива категорія зразків юридичних документів, яка представлена на ресурсі. До них відносять такі категорії:

 • договори (наприклад договори підряду або надання послуг);
 • майнові договори (купівля або продаж нерухомості, дарування тощо);
 • меморандуми, декларації;

Оскільки ця категорія документів може знадобитися кожному хоча б раз в житті, знати, як правильно її оформити не завадить нікому.

Зразки документів у сфері трудових відносин. Оформлювати трудові відносини доводиться практично кожному працездатному громадянину і його роботодавцям. Тому так важливо розібратися, як це зробити максимально правильно. А оформлення вказаних документів буде складним без  зразків. До зразків розглянутих документів відносять:

 • трудовий договір за місцем основної роботи або  договір за сумісництвом (якщо людина працевлаштовується на кілька робочих місць);
 • трудовий договір про тимчасове працевлаштування (за умови наявності встановлених термінів, протягом яких працівник вестиме трудову діяльність);

Всі зразки юридичних документів мають свою чітку форму і структуру, яку потрібно враховувати. Правильно складений зразок документу забезпечить захист прав як роботодавця, так і працівника.

Зразки документів у сфері адміністративних правопорушень:

 • пояснення;
 • клопотання про ознайомлення із матеріалами справи;
 • клопотання про закриття провадження;

Зразки документів у сфері адміністративного судочинства:

 • позову;
 • клопотання про витребування доказів;
 • клопотання про проведення засідання у режимі відеоконференції

Зразки документів у кримінальних правадженнях:

 • клопотання про видачу витягу з ЄРДР:
 • клопотання про вчинення певних процесуальних дій;
 • цивільний позов у кримінальному провадженні;

В яких ситуаціях вам може допомогти правильно складена документація

Ми вже говорили про те, що юридичний документ і інформація в ньому повинні відповідати прийнятим законом. Тому допомога у складанні юридичних документів може стати в пригоді в наступних випадках і не тільки:

 • при врегулюванні спору у досудовому порядку; при складанні позовної заяви для подання в суд;
 • у разі подачі документів в державні органи ( з метою уникнення ризиків щодо повернення документів або залишення їх без розгляду);
 • випадках врегулювання трудових відносин; з метою уникнення помилок під час складання документів.

Якщо у вас є додаткові питання, спеціалісти юридичної компанії Лексон з задоволенням дадуть на них відповідь. Це дозволить уникнути неприємностей в будь-яких правових справах. Що дуже важливо, оскільки вже давно не секрет – рішення більшості питань в основному залежить не від того, хто правий або хто винен, а від грамотно та правильно складеної документації. Тому перш ніж робити початкові кроки у справі, розберіться з тим, наскільки правильно були складені папери.